Medale z wielu tworzyw

Medal pamiątkowy dla zawodników fair play Akademii Młodego Sportowca wykonany z pleksi bezbarwnej, laminatu biało-niebieskiego i czarnobiałego

Medale uczestnictwa z "Mistrzostwach Warszawy Amatorów w badmintonie" z bezbarwnej pleksi oraz laminatu złoto-czarnego złotej wstążce.

Medal uczestnictwa w zawodach kajakarskich wykonany z pleksi bezbarwnej i laminatu biało-niebieskiego

Medale na zajęcia Stowarzyszenia Rekreacyjno-Sportowego „Kondycja”. Wykonanie: pleksi bezbarwna, litery z zielonej folii i zielona wstążka.

Medale sportowe na "Bieg solidarności" grawerowane z pleksi z czerwono-białym laminatem na biało-czerwonej wstążce.

Medale sportowe grawerowane z pleksi z czerwono-białym i niebiesko-białym laminatem na czerwonej wstążce.

Medal uczestnictwa w biegu nocnym w Żarkach- pleksi bezbarwne i folia fluorescencyjna.

Medal uczestnictwa w biegu nocnym w Żarkach- pleksi bezbarwne i folia fluorescencyjna- efekt świecenia folii w ciemności

Medal na rozgrywkę biznesowej ligi piłkarskiej dla firm Silesian Business League- pleksi bezbarwna ze złotą folią grawerską

Medale personalizowane dla przedszkolaków z laminatu złoto-czarnego i biało-zielonego.

Medal pamiątkowy dla nauczyciela na zakończenie roku- laminat biało-zielony i laminat złoto-czarny

Medale pamiątkowe z zawodów szachowych- pleksi bezbarwna, laminat złoto-czarny oraz srebrno-czarny.

Medale pamiątkowe wykonane z bezbarwnej pleksi z wklejkami- złotą, srebrną i brązową.

Medale pamiątkowe "przybij piątkę w Kleosinie", grawerowane z bezbarwnej pleksi i złoto-czarnego laminatu na złotych wstążkach.

Medale pamiątkowe z pielgrzymki na Jasną górę- laminat złoto-czarny oraz srebrno-czarny z bezbarwną pleksą wewnątrz.

Medale sportowe na regaty, grawerowane z pleksi z złotym, srebrnym i brązowym laminatem na różnokolorowych wstążkach.

Medale pamiątkowe z biegu ulicznego grawerowane z pleksi, złotą folią, laminatem złoto-czarnym i pomarańczowym tworzywem na pomarańczowej wstążce- przód.

Medale pamiątkowe z biegu ulicznego grawerowane z pleksi, złotą folią, laminatem złoto-czarnym i pomarańczowym tworzywem na pomarańczowej wstążce- tył.

Medale uczestnictwa w rajdzie rowerowym grawerowane z pleksi, ze złotą folią oraz laminatem złoto-czarnym na złotej wstążce- tył.

Medale uczestnictwa w rajdzie rowerowym grawerowane z pleksi, ze złotą folią oraz laminatem złoto-czarnym na złotej wstążce- przód

Medale pamiątkowe z III Biegu o Gorącą Dynię- bezbarwna pleksi grawerowana i folia fluorescencyjna ze złotą wstążką.

Medal pamiątkowy z turnieju Karate- laminat czerwono-biały i złoto-czarny

Medale na rajd rowerowy grawerowane z bezbarwnej pleksi ze złotym laminatem 4mm ze złotą wstążką

Medale okolicznościowe na jubileusz 10-lecia UKS Morze Stegna. Pleksi bezbarwna z grawerem i laminat biało-niebieski z błękitną wstążką.

Medale sportowe z bezbarwnej grawerowanej pleksi oraz czerwonej folii na sztafetę 24h. Zawieszone na czerwonej wstążce.

Medale okolicznościowe na walentynkowy turniej badmintona z bezbarwnej pleksi i biało-czerwonego laminatu na czerwonej wstążce.

Medale na zawody Beksa Cup na I, II, III miejsce z pleksi bezbarwnej z grawerem, folii, laminatów i wstążek w złotym, srebrnym i brązowym kolorze.

Medal z grawerem dla Wysp Sportu z bezbarwnej pleksi grawerowanej i laminatu srebrno-czarnego na błękitnej wstążce.

Medale na zamówienie na mistrzostwa w Taekwondo z grawerowanej pleksi bezbarwnej i laminatu srebrno-czarnego na srebrnej wstążce.

Medale dla dzieci na zawody taneczne z bezbarwnej grawerowanej pleksi o grubości 4mm, z napisem z niebieskiej folii na błękitnej wstążce

Medale sportowe na Turniej Badmintona wygrawerowane na bezbarwnej pleksi z laminatem złoto-czarnym na złotej wstążce.

Medale okolicznościowe Europe Direct Piaseczno wykonane z grawerowanej pleksi z folią fluorescencyjną na błękitnej wstążce.

Medale dla uczestników zawodów biegowych w Żabieńcu "Frog Race" wykonane z grawerowanej bezbarwnej pleksi z zieloną folią na zielonej wstążce.

Wielowarstwowe medale dla uczestników biegu w Juchnowcu Kościelnym- "Przybij Piątkę w Kleosinie". Wykonane z bezbarwnej pleksi, zielonej folii i laminatu biało-zielonego na zielonej wstążce.

Wielowarstwowe medale dla uczestników biegu ulicznego w Juchnowcu Kościelnym- "Przybij piątkę w Kleosinie". Wykonane z bezbarwnej pleksi, zielonej folii i laminatu biało-zielonego na zielonej wstążce.

Medale uczestnictwa w III Mikołajkowym Turnieju Tańca Masta Dance. Wykonany z bezbarwnej pleksi, z napisem z fioletowej folii na fioletowej wstążce.

Pamiątkowe medale na Mikołajkowy Turniej w piłce siatkowej, wykonany z grawerowanej, bezbarwnej pleksi, z laminatem biało-czerwonym na czerwonej wstążce.

Medale dla uczestników biegu Trail Kamieńsk- pleksi bezbarwne z grawerem, z laminatem srebrno-czarnym na srebrnej wstążce.

Medale okolicznościowe MOSIR Zielona Góra- grawerowane pleksi bezbarwne z zieloną folią na zielonej wstążce.

Medale na zamówienie na VII Międzynarodowy Bieg Narciarski o puchar bieguna zimna. Wykonany z bezbarwnej pleksi i laminatu złoto-czarnego.

Medale okolicznościowe na IV Dadajowy Zlot Morsów. Wykonane z bezbarwnej grawerowanej pleksi i zawieszone na białej wstążce.

Medale sportowe na Halowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych w hokeju. Wykonane z pleksi, czerwonej folii i laminatów.

Medale drukowane na Zimowy Cross Dziecięcy w Pobiedziskach . Wykonane z pleksi z nadrukiem Full Color na czerwonej wstążce

Medale okazjonalne na 4 Walentynkowy Bieg Narciarski Parami w Kościelisku . Wykonane z pleksi i czerwonej folii oraz nadrukiem UV na szerokiej szarfie z klamrą.

Medale grawerowane z pleksi i laminatów grawerskich-złoto-czarnego i czerwono-białego, na szerokiej szarfie z klamrą.

Pamiątkowe grawerowane medale na Mistrzostwa Klas Mundurowych, wykonane z grawerowanej pleksi i laminatu.

Pamiątkowe medale z pleksi uczestnictwa w turnieju tańca Street Meet we Wrocławiu. Wykonane z akrylu, różowej folii oraz nadruku UV, na różowej szarfie.

Medale uczestnictwa na Rodzinny Rajd Rowerowy 2 Byczyński Byk w Jaworznie wykonane z podwójnego akrylu, niebieskiej folii oraz nadruku UV.

Medale z akrylu, złotej folii oraz kolorowego nadruku UV wykonane dla Akademii Piłkarskiej FC Mundialito.

Medale dla Pomorskiej Mini Ligi Victus wykonane z akrylu, laminatu grawerskiego oraz nadruku UV.

Dwustronne medale na IV Bieg Uliczny na 5km „Przybij Piątkę” w Kleosinie wykonane z akrylu, złotego laminatu grawerskiego oraz kolorowego nadruku UV.

Dwustronne medale na Rekreacyjny przejazd rowerowy na trasie Katowice-Kraków „Z rynku do rynku” wykonane z plexi, niebieskiej folii oraz nadruku UV,(awers)

Dwustronne medale na Rekreacyjny przejazd rowerowy na trasie Katowice-Kraków „Z rynku do rynku” wykonane z plexi, niebieskiej folii oraz nadruku UV,(rewers)

Grawerowane medale na Ogólnopolski Turniej Seniorów WWL Badminton Yonex Cup w Zielonce wykonane z plexi, brązowego laminatu grawerskiego oraz sklejki drewnianej, na szerokiej szarfie z klamrą.

Medale na Otwarte Mistrzostwa Łomży Amatorów wykonane z plexi, złotej folii i kolorowego nadruku UV.

Medale na mistrzostwa National Disco Champs 2018 w Warszawie wykonane z pleksi, granatowej folii i kolorowego nadruku UV.